GTRA362802FC-V1-R2
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
GTRA362802FC-V1-R2
Category : Discrete Semiconductor Products Transistors FETs, MOSFETs RF FETs, MOSFETs
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Voltage - Rated : 125 V
Package : Tape & Reel (TR)
Series : GaN
Noise Figure : -
Supplier Device Package : H-37248C-4
Voltage - Test : 48 V
Mfr : Wolfspeed, Inc.
Frequency : 3.4GHz ~ 3.6GHz
Gain : 13.5dB
Package / Case : H-37248C-4
Current - Test : 200 mA
Power - Output : 280W