BLC8G24LS-241AVZ
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLC8G24LS-241AVZ
BLC8G24LS-241AVZ
RF Mosfet 28 V 500 mA 2.3GHz ~ 2.4GHz 14.5dB 56W DFM8