ACS714LLCTR-30A-T
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
ACS714LLCTR-30A-T
ACS714LLCTR-30A-T
Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)